Hakkımızda

20+ yıllık tecrübesiyle geçmişten bugüne çağın gereksinimlerini yakalayarak sektörün standartlarının üstünde hizmet sunan Türkiye’nin ender ve önder şirketidir. Genç, vizyonlu ve dinamik kadrosu ile Horoz Raf Sistemleri A.Ş. sektörün lideri ve  bu alandaki inovatif fikirleri ile ön plana çıkan bir şirkettir.

Horoz Raf Sistemleri A.Ş. duruşu ve felsefesiyle yüzlerce çesit ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Profesyonel, donanımlı ve deneyimli ekibiyle proje çizimi ve ürün standartlarına özen göstermektedir.

Müşterilerine en uygun ürünü göndermek ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek için satın aldığı ürünleri tasnif(ayrıştırma), boylama(kesme), tamirat-tadilat, kaynak, boyama ve sevk ederken temizleme vb. gibi detaylı işlemlerden geçirmektedir. Yukarıdaki detaylı islemlerin haricinde Horoz Raf Sistemleri, birçok ürünü de kendi bünyesinde üretebilmektedir.


Horoz Raf Sistemleri A.Ş. çağın gereksinimleri ve sektörün standartlarına dikkat eden bir şirkettir. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için makineleşme ve gerekli teknolojik yatırımları kaliteden ödün vermeksizin müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bünyemizde bulunan sıfır ve ikinci el raf sistemleri ile birbirinden farklı çözüm sunan raf modelleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunar.